Ενημέρωση υποψηφίων για το ΔΔΠΜΣ ’Επιστήμες της Αγωγής-Τεχνολογίες Μάθησης Ακαδημαϊκό έτος 2016-17

Σας ενημερώνουμε ότι

Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που έχουν δικαίωμα  να συμμετάσχουν στη γραπτή εξέταση   για το ΔΔΠΜΣ  ’Επιστήμες της Αγωγής-Τεχνολογίες Μάθησης’

θα πρέπει να λάβουν μήνυμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση που δήλωσαν στην αίτηση τους.

Στο μήνυμα επιβεβαιώνεται η έγκυρη και έγκαιρη υποβολή της αίτησης τους.

Οι υποψήφιοι  που δεν θα λάβουν το παραπάνω μήνυμα έως και τη Δευτέρα 5 Σεπτεμβρίου παρακαλούνται  να αποστείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα ή να επικοινωνήσουν το συντομότερο δυνατό με τη Γραμματεία του ΔΔΠΜΣ στο τηλέφωνο 2310 995046 με την κ. Μαρία Χατζηπαράσχη  και  ώρες  11.00-13.00.

Υπενθυμίζουμε ότι

• η γραπτή εξέταση για όλους τους υποψήφιους θα διεξαχθεί  στις 9  Σεπτεμβρίου  και ώρα 16.00-18.00. Να σημειωθεί ότι οι υποψήφιοι/ες θα κληθούν να απαντήσουν γραπτά σε έντυπη μορφή και όχι  με online μορφή λόγω τεχνικών προβλημάτων.
  • οι υποψήφιοι/ες που δεν έχουν πιστοποιητικό γλωσσομάθειας επιπέδου τουλάχιστον Β2 στην αγγλική γλώσσα θα εξεταστούν γραπτά στις 9  Σεπτεμβρίου  και ώρα 18.00-19.30
  • οι  εξετάσεις θα διεξαχθούν στο κτήριο Πύργος Παιδαγωγικής της Παιδαγωγικής Σχολής του ΑΠΘ.

Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας

Η συντονιστική Επιτροπή του ΔΔΠΜΣ

Σχετικά αρχεία: